O nas

Silodecke

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla branż o bogatych tradycjach.

Czy chcecie Państwo efektywnie i przyszłościowo rozwijać technikę procesów młynarskich i przetwórczych?
Potrzebujecie szerokiego doradztwa technicznego oraz indywidualnego rozwiązania, które będzie odpowiednie tylko dla Państwa firmy?

Przed ponad 50 laty zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy pierwsze instalacje w oparciu o nabywaną przez pokolenia wiedzę z zakresu przemysłu młynarskiego. Dziś możecie Państwo czerpać korzyści z tego bogactwa doświadczeń, gdy najnowocześniejszą technologię procesową łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami w wielu dziedzinach przemysłu spożywczego.

Jesteśmy specjalistami w następujących dziedzinach

  • inżynieria urządzeń
  • budowa młynów
  • budowa silosów i hal do materiałów sypkich, takich jak zboże, mąka, pasza mieszana itp.
  • systemy rurociągów

Łączymy wiedzę inżynierską

Ze względu na rosnące wymagania jakościowe, dochodzi do ciągłych zmian w procesach i procedurach technicznych. Nasi inżynierowie i technicy bardzo uważnie obserwują te zmiany i trendy. Pozwala to zagwarantować, że finalnie otrzymają Państwo rozwiązania niezależne od producenta i optymalne dla Państwa.

> Usługi

Chętnie do Państwa przyjedziemy

Nasi kierownicy projektów chętnie podróżują. Dobre rozwiązania techniczne powstają dzięki dokładnemu zapoznaniu się z warunkami miejscowymi. Zadzwońcie Państwo do nas i uzgodnijcie termin spotkania! Chętnie do Was przyjedziemy!

> Kontakt i osoby do kontaktu