Budowa młynów

  • 042 header muehlenbau en

Najnowocześniejsza technika młynarska

Wysoce precyzyjne mlewniki walcowe, pasaże o wysokiej rozdzielczości, energooszczędne maszyny – oto obraz dzisiejszego młynarstwa.
Rozwój ten uwzględniamy w naszych indywidualnie dostosowanych projektach. Niezależnie od tego, czy zamierzają Państwo zmodernizować część swojego zakładu, czy też zbudować całkowicie nową linię mielenia z oczyszczaniem, przemiałem i obróbką produktów: wszystko to z powodzeniem wdrożyliśmy już w wielu regionach Niemiec i w krajach sąsiednich.

Nasze referencje

Schemat nie oznacza od razu schematu

Oczywiście planujemy Państwa instalację z najnowocześniejszymi, a tym samym najbardziej energooszczędnymi maszynami i działamy niezależnie od producenta. Jednak pomimo całej tej automatyzacji i wizualizacji, efektowne młynarstwo po dziś dzień bazuje na precyzyjnym planowaniu interakcji indywidualnie dopasowanych schematów technologicznych i koncepcji instalacji.

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu schematów technologicznych, których celem jest osiągnięcie najwyższej wydajności i jakości, jak również integracji najnowszych koncepcji bezpieczeństwa (dyrektywa ATEX i normy higieniczne). W ten właśnie sposób tworzy się efektowną mieszankę tradycji i nowoczesności w celu przetwarzania wrażliwych surowców, przy jednoczesnym zachowaniu ich składników odżywczych i właściwości piekarniczo-biologicznych.

Nasze know-how - nasze własne maszyny

Nasze dziesięciolecia doświadczeń wykorzystaliśmy przy opracowywaniu i projektowaniu naszych własnych mlewników i odsiewaczy. Najnowsza innowacja: system sterowania mlewnika VARIO-S. Nasi klienci w Niemczech są zachwyceni.

Nasze referencje

042 IDMA Saphir und Carat

Pakowanie do worków i torebek

Obecnie najróżniejsze wymagania klientów wymagają od młynarza dużej elastyczności: pakowanie w worki samozamykające i małe opakowania, jak również najróżniejsze typy mąki i mieszanek piekarniczych zazwyczaj muszą być produkowane, przechowywane i wysyłane w ciasnych przestrzeniach. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy wiele dobrych rozwiązań w tym zakresie.

Nasze referencje

042 Sack und Tüten